ul. Kielcka 10
867 600 467 kontakt@- dla-ludzi.pl

Świętowanie rocznicy powstania 'The Bellamy Brothers' i Trulieve (wywiad)

Świętowanie rocznicy powstania The Bellamy Brothers i Trulieve (wywiad)

Posted by Lori Ann Reese on 04/09/2021 in Wywiady

Zawartość medyczna sprawdzona przez Dr. Joseph Rosado, MD, M.B.A, Chief Medical Officer

Poniższe treści redakcyjne nie są płatną reklamą.

Słyszeliście ich piosenki. Od kultowego "Let Your Love Flow" po piosenkę, która sprawiła, że wszyscy się uśmiechnęli, "If I Said You Had a Beautiful Body Would You Hold It Against Me". The Bellamy Brothers wkroczyli na scenę muzyczną w latach 70-tych ze swoimi dźwiękami country i dobrymi tekstami.

David Bellamy i Homer (Howard) Bellamy urodzili się w Darby na Florydzie. W trakcie swojej kariery wydali ponad pięćdziesiąt albumów. Mają na koncie dwadzieścia (20) singli numer jeden w muzyce country. Występowali na żywo w 72 krajach.

Popularność The Bellamy Brothers wykracza daleko poza budowanie fanów w Stanach Zjednoczonych. Tylko w 2011 roku mieli ponad 12 przebojów, które zostały wydane na całym świecie. Płyta "Bellamy Brothers & Friends: Across the Sea" przez wiele tygodni znajdował się na szczycie list przebojów w Szwajcarii.

W 2013 roku, sukces albumu był trzecim dużym europejskim wydawnictwem duetu w ciągu trzech lat. Album "Mermaid Girl" został nagrany i wydany w Szwajcarii w 2014 roku i przyniósł im Złotą Płytę.

Teraz mogą dodać trzy odmiany marihuany, które wylatują z półek medycznych dyspensariów Trulieve na Florydzie.

Trulieve nawiązuje współpracę w celu stworzenia marki medycznej marihuany "The Old Hippie Stash

9 kwietnia przypada roczna rocznica wprowadzenia na rynek marki marihuany "The Old Hippie Stash", stworzonej przez Trulieve dla "The Bellamy Brothers". Marijuana Doctors było zaszczycone, że zostało zaproszone do przeprowadzenia wywiadu z "The Bellamy Brothers" Davidem i Howardem, oraz dyrektorem marketingu Trulieve Valdą Coryat,7

kwietnia 2020 roku.

Chcieliśmy dowiedzieć się więcej o współpracy pomiędzy największą dyspenserią medycznej marihuany na Florydzie a ikonicznym i znanym na całym świecie duetem muzyki country. I co sprawiło, że Trulieve i "The Bellamy Brothers" chcą współpracować, aby stworzyć trzy ekskluzywne szczepy medycznej marihuany.

Transkrypcja wideo:

Pytanie: Co skłoniło "The Bellamy Brothers" do współpracy z Trulieve i stworzenia własnej marki medycznej marihuany?

David:

"Kiedy zaczęła się medyczna marihuana, oskarżyłem Howarda o to, że jest pierwszą osobą w stanie Floryda, która ma swoją licencję".

Howard:

"Jestem z tego dumny".

David:

"Zajęło mi to mniej więcej kolejny miesiąc, ale wiesz mieliśmy ten pomysł przez jakiś czas i stwierdziliśmy, wiesz, że to byłaby naprawdę dobra rzecz. Ale nie znaliśmy nikogo, a potem poznaliśmy Kim przez wspólnych znajomych. I zaczęliśmy z nią trochę rozmawiać. Pojechaliśmy na trasę koncertową Trulieve, która była niesamowita. Prawdopodobnie jedna z najwspanialszych rzeczy w historii. W zasadzie jesteśmy rolnikami w sercu, więc wszystko co rośnie, wiesz, uwielbiamy to. Prowadzimy ranczo i zajmujemy się rolnictwem od dzieciństwa. I paliliśmy marihuanę odkąd byliśmy... o nie, nie powinniśmy tego mówić, prawda? “

Lori:

"Paliliście raz na studiach, ale nie wdychaliście, prawda?"

Howard:

"Racja, nie wdychaliśmy."

David:

"Po tym, wciąż rozmawialiśmy z Kim (Trulieve) kilka razy, a potem to po prostu jakby się zbiegło. Naprawdę dziwną częścią tej historii jest to, że byliśmy w trasie z Blake Sheltonem w zeszłym roku, kiedy pojawił się Covid i wszystko zamknął. Poszliśmy od grania na wielkich arenach z Blake'm, Trace'm Atkinsem i innymi chłopakami, a nagle byliśmy w domu na ranczu. A Trulieve zadzwonił dwa dni później i powiedział: "Hej, uruchamiamy twoją markę". To było tak, jakby jedna rzecz się zatrzymała, a druga po prostu zaczęła."

Howard:

"To było świetne wyczucie czasu. Naprawdę świetne wyczucie czasu. Tak, wiesz, pewnego dnia włóczyłem się po dyspensarium Trulieve, wiesz, i zobaczyłem te wszystkie imiona, z którymi żyliśmy i które były częścią naszej kultury. Zobaczyliśmy te wszystkie nazwy i wiesz, zadzwonił dzwonek. Pomyśleliśmy, że "Old Hippies" to idealna nazwa. Zrobiliśmy burzę mózgów, patrząc na różne nazwy różnych kwiatów, które widzieliśmy. Starzy hippisi byli tymi, którzy to wszystko zaczęli. Stąd wziął się ten pomysł.

Lori:

"To naprawdę fajne; z chęcią przeszłabym przez wycieczkę po uprawie Trulieve."

Valda:

"Jesteś mile widziana w każdej chwili!"

Lori:

"Bardzo bym chciała; kiedy przyjadę na Florydę, na pewno wyciągnę do ciebie rękę, Valda. Myślę, że to byłoby naprawdę fajne".

David:

"To jest lepsze niż Disney."

Lori:

"Też tak właśnie myślę. Zupełnie inne magiczne królestwo. Whoops! Moglibyśmy mieć przez to kłopoty." Photo Credit: Trulieve.com

Pytanie: Valda, czy możesz nam powiedzieć trochę więcej o trzech szczepach marihuany, które zostały stworzone dla marki "The Bellamy Brothers"?

Valda:

"Stworzyliśmy markę "The Old Hippie Stash" z dwoma odmianami: 'Big Love' i 'Reggae Cowboy'. Obie są hybrydami. Tak więc, 'Big Love' jest naprawdę dobrze zbalansowana, ma aromat, który jest bardzo sosnowy i słodki, a smak jest również bogaty i ziemisty. [Natomiast 'Reggae Cowboy' ma jasnofioletowe buds z zielonymi refleksami, a kwiaty są pokryte trichomami. [Jest] bardzo mroźna. I nawet nie wiem, czy David i Howard o tym wiedzą, ale 'Reggae Cowboy' zyskała przydomek 'Frost Lord' od naszego zespołu hodowców. Tak więc, chłopaki, którzy są tam w uprawie, kiedy spojrzeli na tę odmianę, właśnie to przyszło im na myśl.

Wybraliśmy te nazwy, bardzo podobne do niektórych z waszych [braci Bellamy] bardzo znanych piosenek. I wprowadziliśmy ją na rynek w cenie premium, czyli 58 dolarów za 3,5 grama lub jedną ósemkę. Odniosły taki sukces, że wypuściliśmy trzecią, 'Afterglow'. A 'Afterglow' jest właściwie odmianą Indica. Myślę, że odnieśliśmy ogromny sukces, łącząc je z muzyką. Zdecydowanie widzimy związek między marihuaną a kreatywnością. Więc jeśli pomyślisz o wielu muzykach, artystach i tak dalej, nigdy nie mieli problemu z marihuaną jako inspiracją, powiedzmy.

Wszystkie trzy odmiany są w cenie 58 dolarów za jedną ósmą. A sprzedaż była tak duża, to naprawdę świadczy o tym, że nasi pacjenci doceniają jakość tej marki i że jest ona warta swojej ceny."

Photo Credit: Honky Tonk Ranch TV

Pytanie: Howard i David, czy macie członków rodziny lub przyjaciół z dolegliwościami zdrowotnymi, którzy poprawili jakość swojego życia dzięki stosowaniu medycznej marihuany pod nadzorem lekarza?

David:

"Mamy; mam jednego siedzącego tutaj [wskazuje na Howarda].

Howard:

"Cóż, wiesz od lat, wciąż jest piętno na temat marihuany od ludzi z mojego pokolenia. Mam 75 lat. Są tacy, którzy nigdy nie palili. Ja w pewnym sensie robiłem to wszystko. Ale kiedy ją odkryłem, wiesz, to powstrzymało mnie od picia. Dziś nadal istnieje piętno. Wiecie, myślą, że to jest nieświęte, albo że to jest złe dla ciebie, albo że będziesz wariował, albo coś w tym stylu. Po prostu nie wiedzą. A ja zawsze mówię, że powinniście po prostu spróbować. W dawnych czasach można było złapać roślinę, która, jak wiesz, wywoła u ciebie paranoję. Pewnego razu wyhodowaliśmy na zewnątrz roślinę, którą nazwaliśmy "Grzechotnik". Była na zewnątrz przez cały rok, przynieśliśmy ją do środka i pojawił się mróz, o którym mówiłeś; to było Boże Narodzenie. Pomyślałem, "o nie, to jest martwe", ale wszystkie pąki po prostu opadły, a żywica właśnie weszła do pąków, i to były po prostu kryształy. Ta roślina trafiła do Hollywood..."

David:

"Nie opowiadaj im tej historii... zbyt wiele znanych nazwisk."

Howard:

"W każdym razie, to było lecznicze. Wydawało się, że jest po prostu dobre na wszystko. Rozdawałem go przyjaciołom i mówiłem: "Musisz tego spróbować". Teraz, gdy rozwinęli wszystkie te mikstury i sposoby, aby przejść. Musieliśmy spróbować tych rzeczy [z Trulieve]. Zobaczyć, jak to na nas wpłynęło. I wiemy, czego potrzebowaliśmy w naszym wieku. Nie potrzebujemy paranoi, a wydaje się, że to wszystko zniknęło w dzisiejszych czasach [z marihuaną z dyspenserów]. Kiedy jesteś starszy, nie masz już naprawdę haju; po prostu naprawdę dostajesz, wiesz, ulgę."

David:

"Znam teraz więcej ludzi, a także osoby, o których nigdy nie myślałem, że palą marihuanę lub biorą produkty z konopi. Nie dorastali w naszej kulturze, kulturze muzycznej. Jesteśmy trochę bardziej liberalni w niektórych kwestiach niż inni. Ale znam wielu ludzi, którzy odkryli medyczną marihuanę na ból i inne rzeczy. “

Howard:

"Mówimy 'Bóg stworzył marihuanę. Człowiek stworzył wódę. Komu ufasz?"

"Cóż, jest naturalna, prawda?"

David:

"To jedna z rzeczy, którą przywieźliśmy z Indii. Jest w naszym studio. To jest właśnie to, co mówi. To coś w rodzaju powiedzenia Rasta." Photo Credit: Honky Tonk Ranch TV

Pytanie: "The Bellamy Brothers"ld rekord w Academy of Country Music (ACM) i Country Music Association Awards (CMA) pod względem największej liczby nominacji dla duetów. Czy wszystkie swoje piosenki piszesz na Florydzie w swoim "Honky Tonk Ranch?".

Howard:

"Wiele z nich."

David:

"Nie wiem, czy napisaliśmy je wszystkie tutaj, ale sporą ich część napisaliśmy na Florydzie w 'Honky Tonk Ranch'. To stare miejsce było dla nas inspirujące. Jest w naszej rodzinie od 1870 roku. Wciąż jest to miejsce, do którego zawsze wracamy. Zwiedziliśmy już ponad siedemdziesiąt (70) krajów. Ale zawsze w pewnym sensie wracamy do tego starego miejsca. I to jest po prostu naprawdę proste stare ranczo. Nie różni się zbytnio od tego, które było, gdy dorastaliśmy. Oboje mamy tu domy. I nasza siostra nadal tu mieszka. Wciąż są tu dwa lub trzy pokolenia. Zanim odeszła nasza mama, były cztery pokolenia, które mieszkały tu w tym samym czasie.

Lori:

"Wow, to jest niesamowite."

David:

"Tak, to dla nas bardzo święte miejsce. Na moim podwórku jest studio, więc możemy wyjść w piżamie i nagrywać, jeśli chcemy.

Lori:

"[śmiech] To jest niesamowite." Photo Credit: Honky Tonk Ranch TV

Pytanie: Jak to było występować w waszym reality TV show, dzielić się swoim życiem na waszym ranczu na Florydzie w Dade City? Czy fani zaczęli pojawiać się na ranczu częściej niż zwykle?

Howard:

"Z pewnością pojawili się u nas fani. Dave i ja zagraliśmy koncerty w 72 krajach na całym świecie. Mamy więc wielu zagranicznych przyjaciół i fanów, którzy przyjeżdżają na Florydę. Zabawna historia. Kiedyś mieliśmy wielkiego woła długorogiego na pastwisku, miał te ogromne rogi. Usłyszałem ten hałas, spojrzałem w dół drogi, a tam była ta dziewczyna pochylająca się nad płotem z aparatem fotograficznym. Opierając swoją wagę na ogrodzeniu, a deska na górze ogrodzenia powinna być naprawiona. Cóż, była trochę spróchniała, chyba tak było; przewróciła się z nim na pastwisko. Widziałam i jedyne co mogłam powiedzieć to "pozew".

Lori:

"Czy ten wół ją gonił, czy coś?"

Howard:

"Nie, nie."

David:

"On jest właściwie zwierzęciem domowym, ale wiesz, że wygląda trochę złośliwie. To duży stary longhorn, i jest naprawdę słodki. Ale tak, niektórzy ludzie do nas przychodzą. Honky Tonk Ranch jest prowadzone przez naszego biznesmena Chrisa i moją żonę. Czasami dzwonią do mnie i mówią: "Ktoś jest przy bramie, nie idźcie tam teraz, chcą zwiedzić ranczo Honky Tonk". Więc będą musieli tam zejść i powiedzieć, że nie robimy żadnych publicznych wycieczek".

Lori:

"Cóż, to fajnie, że przynajmniej pozwalasz ludziom zobaczyć, gdzie nagrywana jest muzyka. Nie wiedziałam, że wasze ranczo jest wielopokoleniowe. To niesamowite."

David:

"Tak, to stare ranczo na Florydzie. Pewnego dnia ludzie robili o nim artykuł dla magazynu. W tym roku mija 150 lat."

Pytanie: Czytałam również, że Twoja piosenka "No Country Music for Old Men" była hołdem dla Kenny'ego Rogersa. Czy byliście bliskimi przyjaciółmi?

David:

"Tak, znaliśmy Kenny'ego od dawna, jeszcze z dawnych czasów. Wiesz, kiedy grasz tyle koncertów i w tylu miejscach, co my, spotykasz prawie każdego. Więc nie ma prawie nikogo, kogo byśmy nie znali, zwłaszcza ze złotej ery country. Znaliśmy ich prawie wszystkich.

Howard:

"Plus, część naszej [muzyki] była cross overem do pop-rocka, więc mieliśmy okazję poznać muzyków ze wszystkich gatunków. Od artystów R&B do artystów pop-rockowych z Europy i całego świata. I zrobiliśmy wiele kolaboracji."

David:

"Widzieliśmy Kenny'ego około rok przed jego odejściem".

Howard:

"Tak, odbyliśmy rejs. Pre-Covid."

David:

"Tak, to było przed rejsem i trasą Blake'a Sheltona. Widzieliśmy go, a on przyleciał na Jamajkę. My byliśmy na Jamajce, a on przyleciał i zrobił swój show na statku. Więc mogliśmy go zobaczyć i spędzić z nim trochę czasu, więc to było miłe. Tak, cała ta piosenka była o wielu z nich. Zwłaszcza Kenny'ego, ale wielu z nich. I kilku wspaniałych ludziach, których straciliśmy podczas Covid. Charlie Pride, który był naszym naprawdę drogim przyjacielem. Jeździliśmy w trasy koncertowe po całym świecie."

Howard:

"Charlie był naszym bliskim przyjacielem."

Lori:

"Howard i David, muszę was zapytać. Jak spędzacie 4/20?"

David:

"Cóż, znacie odpowiedź na to pytanie [śmiech]. Nie, jestem pewien, że NIE będziemy odczuwać bólu. Będziemy walczyć z bólem w każdy możliwy sposób. Wiesz, rozmawialiśmy o różnicy między nami wtedy, a nami teraz, bo wiesz, nie stajemy się młodsi. Ale wciąż jesteśmy tam, robiąc to. Wiele z medycznej marihuany teraz, robimy dla bólu. Ludzie w naszym wieku robią to na ból. I wszyscy nasi przyjaciele robią to teraz."

Howard:

"Nie wyobrażam sobie przejścia przez Covid bez medycznej marihuany".

Lori:

"Tak, wiesz, że to naprawdę dobra uwaga. To naprawdę interesujące stwierdzenie, ponieważ sprzedaż medycznej marihuany w 2020 roku przebiła dach, prawda, Valda?"

Valda:

"Tak, tak było."

Howard:

"Tak, czasami dostaję je z dostawą. To też jest najwspanialsza rzecz, tak przy okazji. Nigdy nie sądziłem, że doczekam tego dnia. Możesz złożyć zamówienie. Albo pójść do sklepu i natknąć się na ludzi. Siedzą sobie i nawiązujesz rozmowę. Wiesz, oni mają PTSD jak weterani i tego typu rzeczy. To znaczy, my po prostu cierpimy, bo jesteśmy starzy [śmiech], ale niektórzy z tych ludzi [mają amputacje] lub byli w strasznych wypadkach, albo są chorzy na raka. Nawiązujemy rozmowy. W przeciwieństwie do opioidów, na których żyliśmy przez lata, to już nie jest 'świat zatwardziałych' [śmiech]."

Lori:

"Tak, to tylko jeden z efektów ubocznych [śmiech]. Ale podobał mi się twój komentarz o kulturze chodzenia do poradni medycznej. Ponieważ masz rację, pacjenci wiedzą, że mogą tam wejść. Mogą wyrazić lub podzielić się objawami, które mają. I trudnościami, które mają. Sprzedawcy są zawsze bardzo dobrze poinformowani o tym, jakie szczepy są najlepsze na zapalenie, obrzęk, bezsenność, mdłości, czy tłumienie apetytu. To jest niesamowite wiedzieć, że najlepsi budtenderzy są naprawdę encyklopedią zarządzania objawami.

Howard:

"Absolutnie, to świetna uwaga. Pracownicy w Trulieve, pracownicy tam zatrudnieni są bardzo kompetentni. Nauczyłem ich kilku rzeczy [śmiech]. W piosence Old Hippie jest zdanie, które mówi o "dymie z tej torpedy". Cóż, torpeda to był wtedy joint. Wiesz, w kształcie torpedy. Niewielu ludzi w tych pokoleniach wie, że o to chodziło. Marihuana to po prostu gruba torpeda. Tłusta w środku i zakręcona na końcach [śmiech].

Ale dzięki tym wszystkim badaniom, które zostały teraz przeprowadzone, są oni teraz tak kompetentni. Wykonują niesamowitą pracę edukując ludzi na temat tego, co może dla nich zadziałać. I czego [mogą] spróbować. To jest bardzo pomocne."

Valda: "I myślę, że mówiąc o zapewnieniu ulgi jak największej liczbie pacjentów, jedną z rzeczy, którą szczyci się Trulieve jest udostępnienie jej jak największej liczbie osób w całym stanie Floryda. Nie mogę mówić o "hipisach" [śmiech], a jesteśmy tak blisko 4/20 bez wspominania, że to "420" jest tak naprawdę 50. rocznicą 420. Oficjalnie zaczęło się to w 1971 roku, a my mamy rok 2021. Wchodzimy w nasz piąty rok działalności tutaj na Florydzie. I właśnie w okolicach 420 będziemy otwierać nasz 80. punkt sprzedaży. Mówisz o dostępności, prawda? Trulieve dba o to, aby pacjenci w całym stanie, od północy po południe i w każdym możliwym kraju, mieli dostęp do leków. A co więcej, również do usług dostawczych.9

kwietnia rozdamy dziesięć (10) 420 pudełek z pamiątkami".

Lori: "Odmiany marihuany The Bellamy Brothers 'Reggae Cowboy', 'Afterglow' i 'Big Love' są dostępne w każdej lokalizacji dyspensariatu medycznego Trulieve na Florydzie. Nowa EP-ka The Bellamy Brothers "Bucket List" jest już dostępna na wszystkich platformach cyfrowych, a fani mogą również nabyć kopię "The Bellamy Brothers: 40-Years The Album" na ich stronie internetowej

.

Valda, Howard i David, dziękujemy za wizytę u nas. To była wielka przyjemność rozmawiać z Wami."

Howardi David:

"Dziękuję."

Valda:

"Dziękujemy za zaproszenie nas!"

Zwycięzcy zostaną ogłoszeni w poniedziałek 12 kwietnia na stronie Marijuana Doctor's na Facebooku.

Zapytania dotyczące reklamy prosimy kierować do Vincenta B. Donadio, dyrektora ds. marketingu na adres donadio@marijuanadoctors.com lub telefonicznie: (516) 217-2712.