ul. Kielcka 10
867 600 467 kontakt@- dla-ludzi.pl

Olej z konopi na raka i nie tylko

W nasionach konopi znajduje się dużą ilość oleju. Ma on kolor zielony, jednak po nasłonecznieniu będzie się zmieniał na bezbarwny. Jego największą zaletą będzie to, że mamy tam prawie 80% kwasów tłuszczowych omega 3 oraz omega 6, dlatego jest to tak pozytywny dla naszego organizmu produkt.

Olej konopny w kuchni Olej ten nadaje się do spożywania w sałatkach, z chlebem czy z kaszą. Powinien hamować agregację krwinek, dzięki temu będzie mniejsze ryzyko zawału czy zatoru. Zmniejszać będzie także tworzenie prozapalnych mediatorów. Dzięki niemu lepiej regenerują się błony śluzowe oraz skóra. Można stosować go z wodą i leczyć nim rany czy oparzenia. Dodatkowo nadaje się także do leczenia odleżyn czy odmrożeń, jeśli zostanie zmieszany z witaminą A. Można dzięki niemu leczyć problemu z miażdżycą oraz reumatyzmem. Jest to środek, który doskonale wpływa na zniszczone paznokcie czy włosy. Rick Simpson to mężczyzna, który zajmuje się uprawianiem konopi i od lat uważa, że jest to środek, który ma doskonały wpływ na nasze zdrowie. To on właśnie uważa, że olej z konopi doskonale nadaje się do leczenia nowotworów. Przede wszystkim wiele osób nie chce mu wierzyć, ale nadal jest duża grupa chorych, która nie jest w stanie poradzić sobie ze swoimi problemami i dlatego chwytają się jak tonący brzytwy tego co im oferuje.

Olej konopny leczenieOkazuje się, że po jakimś czasie bardzo szybko chwalą jego metody i mówią o pojawiających się efektach. Z drugiej strony coś może w tym być ponieważ od lat już wiadomo, że kanabinole to takie składniki, które mają wpływa pozytywny na nasze zdrowie i przez wielu medyków są polecane. Przede wszystkim mówi się o tym, że mogą one niszczyć komórki nowotworowe prowadząc do ich obumierania. Dlatego stale rośnie grupa osób, które są zainteresowane metodami Simpsona i chcą je wykorzystywać. Według niego współcześnie nowotwór to choroba cywilizacyjna, na której firmy sprzedające lekarstwa bardzo wiele zarabiają. Między innymi właśnie dlatego okazuje się, że koncerny nie chcą wprowadzenia tańszych metod leczenia i dlatego trzymają się tego rynku kurczowo. Właśnie z tego powodu jego olej nie może się przebić. Mimo tego stara się on promować swoje metody leczenia i nadal twierdzi, że dają one rzeczywiście doskonałe efekty. Poza tym nie ma tutaj problemów, że można przedawkować ponieważ tak naprawdę jest to produkt całkowicie bezpieczny dla organizmu. Oczywiście warto zacząć jego stosowanie stopniowo zwiększając dawki, tak by wypracować tolerancję organizmu. Ale nawet w przypadku przedawkowania nie trzeba się obawiać, że będzie to niebezpieczne dla zdrowia czy życia.